moda na modę i różne sezonowe mody na przestrzeni dziejów bo... moda przemija, styl pozostaje. Coco Chanel
Blog > Komentarze do wpisu

Jacyków wypstrykany

Najsłynniejszy, bo salonowo-telewizyjny, polski stylista znany z ciętego języka i kąsliwych uwag czyli Tomasz Jacyków (jakby ktoś jeszcze nie wiedział, a pewnie wiedzą nawet Ci, co się modą nie interesują) dał głos dla tygodnika Wprost.

Głosu wysłuchał Piotr Najsztub. Piszę "wysłuchał", bo wyjątkowo ten lubiany przeze mnie dziennikarz się nie wysilił. Pytania nie są może tendencyjne, ale... co najmniej miałkie.

Cała rozmowa to takie pitu pitu pitolenie o niczym... spotkało się dwóch panów, zaciągnęli się dymkiem i zaczęli snuć luźne dywagacje na tematy ogólne, ferując banalne wyroki opisujące prawdy oczywiste. Jak na eksperta od spraw mody to Jacyków ma strasznie mało do powiedzenia na temat Mody! O nadwadze i skarpetkach do sandałów to się może wypowiedzieć nawet pan Jurek z warsztatu samochodowego na Pradze. Jak na eksperta od spraw Stylu i Elegancji to Jacyków zdecydowanie nadużywa słowa na K... !

Jedyne czego się tak naprawdę można dowiedzieć z tego wywiadu (wątek ten przewija się przez wszystkie strony): stylista Jacyków nie potrafi brać kasy od koleżanek, za to koleżanki uwielbiają mu robić drogie prezenty (circa 3 tysiące dolarów za torbę).

Fascynujące! Obserwować stylistyczne wypstrykanie się jadowicie gadatliwego niegdyś Jacykowa!

Nie dziwią mnie już teraz kontrowersje wokół jego osoby, nie dziwią otwarte wręcz wojny! (bodaj najgłośniejsza została zainicjowana w tym artykule).

Dziwi jedynie, że ktokolwiek chce tego jeszcze słuchać.

Parafrazując tytuł wywiadu, powiedziałbym: Ohyda obcisłych umysłów i horyzontów :(

Tomasz Jacyków

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zdjęcie pochodzi z serwisu foto.modowo.pl

czwartek, 05 sierpnia 2010, akaback2
styliści stylista elegancja moda i styl Tomasz Jacyków wywiady plotki

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu: